Termomodernizacje

Kompleksowe docieplenie budynków oraz wykonanie elewacji w systemach tradycyjnych jak i wentylowych. Dzięki współpracy z liderami producentów materiałów izolacyjnych możemy zaoferować ogromny wybór produktów, kolorów, struktur warstw wykończeniowych, nadając zupełnie nowy wygląd obiektom.

Wynajem rusztowań

Oferujemy kompleksowy wynajem i montaż rusztowań firm RINGER, PLETTAC i BOSTA. Dysponujemy pracownikami przeszkolonymi z zakresu montażu i demontażu rusztowania takze na dużych wysokościach.

Renowacje budynków

Oferujemy renowację kamienic, kościołów i zabytków. Konserwację przeprowadzamy po zinwentaryzowaniu oraz przeprowadzeniu badań technicznych obiektów. Współpracujemy z konserwatorem zabytków zapewniającym właściwy nadzór.

Działamy na rynku usług ogólnobudowlanych już ponad 17 lat i specjalizujemy się w kompleksowych termomodernizacjach budynków realizowanych z wykorzystaniem certyfikowanych systemów o najwyższych normach jakościowych:

  • STO-ISPO
  • Ceresit
  • Caparol

Zrealizuj z nami swój projekt

Solidność i terminowość to podstawowe cele które przyświecają nam od lat.
Dysponujemy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem czego potwierdzeniem są setki zrealizowanych inwestycji, szereg zdobytych certyfikatów i referencji oraz regularnie odbywane szkolenia.

WYPEŁNIJ FORMULARZ >>

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy ukierunkowani na wdrażanie najnowszych technologii w dziedzinie termomodernizacji budynków dlatego chętnie podejmujemy nawet najtrudniejsze zlecenia.
Przygotujemy dla Ciebie projekt, wizualizację i zrealizujemy inwestycję. Napisz lub zadzwoń.


+48 52 342 83 12

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ >>